Olle Krantz oljemålning

Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OLLE KRANTZ (1906-1999): Figurscen, signerad Olle Krantz, olja på duk, ca 72x111 cm

Zustandsbeschreibung

553815

2018-06-22