Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OLLE KRANTZ (1906-1999): Figurscen, signerad Olle Krantz, olja på duk, ca 72x111 cm
Zustandsbeschreibung
553815
2018-06-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner