Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Veritas Litt. Ab Nr.H Caelum et Terra cum Lacu", signerad a tergo Sven Lindgren, olja på duk, ca 115x89 cm
Tryckskador
553817
2018-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här