Spegelbyrå

Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELBYRÅ, 1900-talets första kvartal, jugend, vitmålad, beslag i mässing, fasettslipat glas, höjd 165, 103x50 cm, nyckel finns

Ommålad, bruksslitage, övermålat avslag vid ett framben

553826

2018-06-21