Charles Roka

Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

500 EUR

CHARLES ROKA (1912-1999): Skönhet
signerad, olja på duk, 80x65 cm

553847

2018-06-20