Fogia Studio ´´Anton´´ stolar

Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Fogia Studio ´´Anton´´ stolar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOGIA STUDIO, ´´Anton´´ stolar, 10 st, 2000-tal, klädda i tyg, ek ben, stämplade, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, fläckar, märken

553861

2018-06-21