Torsten Wilner oljemålning

Torsten Wilner oljemålning
Torsten Wilner oljemålning
Torsten Wilner oljemålning
Torsten Wilner oljemålning
Torsten Wilner oljemålning
Torsten Wilner oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN WILNER (1886-1927): ´´Mulen september morgon´´, olja på duk, monogramsignerad, höjd ca 61x46 cm

Ställvis krackelering

553862

2018-06-21