Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRANGE, bokhylla, en fast och fyra lösa hyllplan, ca höjd 200, 94x37 cm
Smärre slitage, repor och märken
553871
2018-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här