Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LJUSKRONA, empirstil, 2000-tal, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, för 6 ljus och 7 ljuspunkter, höjd ca 90 cm, diameter ca 60 cm
Smärre slitage, rester av stearin
553892
2018-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här