Ljuskrona empirstil

Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LJUSKRONA, empirstil, 2000-tal, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, för 6 ljus och 7 ljuspunkter, höjd ca 90 cm, diameter ca 60 cm

Smärre slitage, rester av stearin

553892

2018-06-21