Ljuskrona sengustavianskstil
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LJUSKRONA, sengustavianskstil, 2000-tal, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, för 7 ljus med 4 ljuspunkter, höjd ca 115 cm, diameter ca 80 cm
Smärre slitage, rester av stearin
553893
2018-06-21