Ljuskrona sengustavianskstil

Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil
Ljuskrona sengustavianskstil

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSKRONA, sengustavianskstil, 2000-tal, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, för 7 ljus med 4 ljuspunkter, höjd ca 115 cm, diameter ca 80 cm

Smärre slitage, rester av stearin

553893

2018-06-21