Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): "Jerry Williams, Björn Ulvaeus, Benny Andersson och Claes af Geijerstam", pigmentprint, signerad och numrerad Torbjörn Calvero 1/3, ca 49,5x64,5 cm
553899
2018-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här