Luis Merino oljemålning

Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

LUIS MERINO (Mexico/Canada, född 1942): "Playa Azul", signerad och daterad a tergo Luis Merino 1997, olja på duk, 40x30 cm

Smärre färgmärke

553915

2018-06-21