Figurin 20-tal samt victoriansk

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, varav en 1920-tal och en victoriansk, omkring sekelskiftet 1800/1900-talet, höjd ca 22 cm

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Ingår i det övergripande temat Pretty, Ugly, Lovely - Figurinens Återkomst

553922

2018-08-29