Axel Wallenberg figurin

Axel Wallenberg figurin
Axel Wallenberg figurin
Axel Wallenberg figurin
Axel Wallenberg figurin
Axel Wallenberg figurin
Axel Wallenberg figurin
Axel Wallenberg figurin
Axel Wallenberg figurin

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL WALLENBERG, figurin i form av spädbarn, brons, osignerad, höjd ca 9,5 cm

Proveniens: Einar Forseth

553924

2018-06-21