Figuriner 3 st
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
FIGURINER, 3 st, porslin, blomsterflickor, Sitzendorf, samt Lladro, 1900-tal, stämplade, höjd 20-24 cm
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se
Ingår i det övergripande temat Pretty, Ugly, Lovely - Figurinens Återkomst
553925
2018-08-29