Figuriner 3 st

Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

FIGURINER, 3 st, porslin, blomsterflickor, Sitzendorf, samt Lladro, 1900-tal, stämplade, höjd 20-24 cm

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Ingår i det övergripande temat Pretty, Ugly, Lovely - Figurinens Återkomst

553925

2018-08-29