Elin Alfhild Nordlund

Elin Alfhild Nordlund
Elin Alfhild Nordlund
Elin Alfhild Nordlund
Elin Alfhild Nordlund
Elin Alfhild Nordlund
Elin Alfhild Nordlund
Elin Alfhild Nordlund
Elin Alfhild Nordlund

Klubbat för:

180 EUR

Utropspris

300 EUR

ELIN ALFHILD NORDLUND (1861-1941): Båt vid stranden. Signerad samt daterad -96. Olja på duk, uppfodrad på pannå 19x30 cm.

553928

2018-06-23