Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
EMIL DANIELSSON (1882-1967): Från Florens, signerad, märkt Firenze, samt daterad 1905, olja på dukpannå 27x37 cm.
553929
2018-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här