Emil Danielsson

Emil Danielsson
Emil Danielsson
Emil Danielsson
Emil Danielsson
Emil Danielsson
Emil Danielsson
Emil Danielsson
Emil Danielsson

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

EMIL DANIELSSON (1882-1967): Från Florens, signerad, märkt Firenze, samt daterad 1905, olja på dukpannå 27x37 cm.

553929

2018-06-24