Bumling
2018-06-21
553940
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PEHRSON, Ateljé Lyktan, taklampa "Bumling" i vitt lackerad metall, diameter ca 60 cm
Slitage, repor, raster och tryckknapp saknas