Bumling

Bumling
Bumling
Bumling
Bumling
Bumling
Bumling

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, Ateljé Lyktan, taklampa "Bumling" i vitt lackerad metall, diameter ca 60 cm

Slitage, repor, raster och tryckknapp saknas

553940

2018-06-21