Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtölj, teak, brännstämplad Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden 1963, moccaklädsel, sitthöjd ca 38 cm
Slitage, sadelgjord med slitage, fläckar
553949
2018-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här