Folke Ohlsson fåtölj

Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FOLKE OHLSSON, fåtölj, teak, brännstämplad Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden 1963, moccaklädsel, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, sadelgjord med slitage, fläckar

553949

2018-06-21