Yngve Ekström fåtöljer

Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, Swedese, 1970-tal, 1 par fåtöljer i furu med lösa textilklädda plymåer, rygghöjd ca 66 cm

Slitage, fläckar

553957

2018-06-21