Fåtöljer Espri Ikea

Fåtöljer Espri Ikea
Fåtöljer Espri Ikea
Fåtöljer Espri Ikea
Fåtöljer Espri Ikea
Fåtöljer Espri Ikea
Fåtöljer Espri Ikea
Fåtöljer Espri Ikea
Fåtöljer Espri Ikea
Fåtöljer Espri Ikea
Fåtöljer Espri Ikea

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, "Espri", Ikea, 1970-tal, bambu och trä, sits och rygg brunt skinn, finns med i 1976 års Ikea-katalog, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, fläckar

553961

2018-06-21