Armband silver Kina

Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina
Armband silver Kina

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMBAND, förgyllt silver, filigran, dekor med 3 skurna jade, ca 1950/60-tal, längd 17 cm, total vikt ca 37,5 g, etui

553977

2018-06-24