Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, Louis XV-stil, bestående av soffa, 2 fåtöljer samt 4 stolar, höjder ca 81, längd soffa 138 cm
Stomme med slitage, klädsel med omfattande skador
553980
2018-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här