Salongsgrupp Louis XV-stil

Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, Louis XV-stil, bestående av soffa, 2 fåtöljer samt 4 stolar, höjder ca 81, längd soffa 138 cm

Stomme med slitage, klädsel med omfattande skador

553980

2018-06-20