Per Julius akvarell med guache

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER JULIUS (född 1951): Höstlandskap, signerad P. Julius, akvarell, ca 22,5x33 cm

553986

2018-06-22