Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELMINA LAGERHOLM (1826-1917) tillskriven: landskap med hus i skogen, akvarell, osignerad, 19.5x16 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen
553993
2018-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här