Olle Bonniér färglitografi

Olle Bonniér färglitografi
Olle Bonniér färglitografi
Olle Bonniér färglitografi
Olle Bonniér färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE BONNIÉR (född 1925): ´´Det förkl´dda djuret´´, signerad och daterad Olle Bonnier, O Bonnier -78, blandteknik, ca 30x38 cm

553995

2018-06-25