Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Tupp, signerad och daterad Uno Vallman 1975, olja på duk, ca 62x50 cm, oramad

Färgbortfall

553999

2018-06-25