Uno Vallman oljemålning
Vollendet
2018-06-25
553999
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Tupp, signerad och daterad Uno Vallman 1975, olja på duk, ca 62x50 cm, oramad
Färgbortfall