Stig Lindberg färglitografi

Stig Lindberg färglitografi
Stig Lindberg färglitografi
Stig Lindberg färglitografi
Stig Lindberg färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, Askungen och prinsen, signerad Stig L i trycket, färglitografi, ca 29 x 20 cm

554000

2018-06-22