Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, Askungen och prinsen, signerad Stig L i trycket, färglitografi, ca 29 x 20 cm
554000
2018-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här