Matgrupp troligen Wards atelier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 7 delar, 1980-tal, troligen Wards Atelier, bestående av stolar 6 st, sitthöjd 46, matbord med fasetterad glasskiva, höjd 72, 200x100 cm

Bruksslitage

554014

2018-06-22