Einar Almgren winterlandskap

Einar Almgren winterlandskap
Einar Almgren winterlandskap
Einar Almgren winterlandskap
Einar Almgren winterlandskap

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR ALMGREN (1878-1971): vinterlandskap i fjäll, monogramsignerad ´´EA´´ och daterad 1914, akvarell och tuschteckning, 45x69 cm

Ej examinerad ur ramen

554020

2018-06-22