Wilho Sjöström oljemålning

Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILHO SJÖSTRÖM (Finland 1873-1944): Rantapetäjä - Strandtall, signerad och daterad Wilho Sjöström 1944, olja på duk, ca 66x73 cm

554025

2018-09-12