Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTIAN DETLOF REVENTLOW (1842-1908) tillskriven: sommarlandskap med kor, monogramsignerad ´´CDR´´ och daterad 1901, olja på duk, 49x74 cm
Krackelering, mindre färgbortfall
554028
2018-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här