Christian Detlof Reventlow attrib

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN DETLOF REVENTLOW (1842-1908) tillskriven: sommarlandskap med kor, monogramsignerad ´´CDR´´ och daterad 1901, olja på duk, 49x74 cm

Krackelering, mindre färgbortfall

554028

2018-06-22