Karmstolar och stolar
2018-06-23
554033
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MARCEL BREUER, efter, stolar, 6 st, karmstolar 1 par, märkta Made in Italy, stomme i förkromat stål, rygg samt sits i trä samt rotting, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage, repor och märken, anlupna