Fåtölj 1950-tal

Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1950-tal, stomme av björk, sitthöjd ca 38 cm

Armstöd med slitage och skador, klädsel med fläckar

554050

2018-06-23