Jan Stenwinkel

Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

JAN STENVINKEL (1933-1989): (5) Landskap, signerade Stenvikel, färglitografier, bladmått ca 79x57 cm

Zustandsbeschreibung

Oramade, hanteringsveck

554054

2018-06-23