Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JAN STENVINKEL (1933-1989): (5) Landskap, signerade Stenvikel, färglitografier, bladmått ca 79x57 cm
Zustandsbeschreibung
Oramade, hanteringsveck
554054
2018-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner