Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADONNA med barnet, 1700/1800-tal, skuren i trä samt krederad, förgylld och bemålad, höjd ca 25 cm
Nagg på krederingen, slitage
554064
2018-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här