Bokskåp nyrenässans
2018-06-22
554065
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 2 dlr, fanérat i valnöt, skulpterade dörrspeglar, krön med svarvade detaljer, höjd ca 229, 99x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre fanérskador och torrsprickor, ngt blekt