Yngve Blixt stengodsvas

Yngve Blixt stengodsvas
Yngve Blixt stengodsvas
Yngve Blixt stengodsvas
Yngve Blixt stengodsvas
Yngve Blixt stengodsvas
Yngve Blixt stengodsvas
Yngve Blixt stengodsvas
Yngve Blixt stengodsvas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE BLIXT (1920-1981), vas, unik, glaserat stengods, signerad "Yngve Blixt Höganäs", höjd ca 32 cm

Liten nagg på fotringen

554070

2018-06-22