Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, fanerad i mahogny, omkring år 1800, sengustaviansk, tre lådor, beslag i mässing, signerad A.I.S., höjd ca 81, 54x104 cm, nyckel medföljer
Fanerskador
554077
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här