Armband Halsband 4 st Brosch Örhängen 1 par

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, HALSBAND, 4 st, silver, varav 1 med cabochonslipad lapis lazuli, 1 med cabochonslipad malakit, BROSCH, ÖRHÄNGEN, 1 par, "Daisy", silver med emaljdekor, stämplade Anton Michelsen, Danmark, föreställande margariter, armbandets längd ca 19 cm, halsbandens längd ca 45,5-60 cm, totalvikt ca 169 g

Brosch med emaljskador

554083

2018-06-22