Ingrid Hjertén
Closed
2018-06-22
554094
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
INGRID HJERTÉN (1915-1998): Komposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 72x60 cm