Ingrid Hjertén

Ingrid Hjertén
Ingrid Hjertén
Ingrid Hjertén
Ingrid Hjertén
Ingrid Hjertén
Ingrid Hjertén

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID HJERTÉN (1915-1998): Komposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 72x60 cm

554094

2018-06-22