Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN CHRISTOFFER WALLROTH (1841-1916): Sommarlandskap, signerad och daterad Chr J Wallroth 1894, olja på duk, ca 65x114 cm
554110
2018-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här