Steiff Nallebjörnar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEIFF NALLEBJÖRNAR, 2 st, ´´Original Teddybär´´ samt ´´Dicky´´, 1980-tal, i stoppad plysch, bruna och svarta ögon i glas, tassar med filt, rörliga ramar och huvud, knappar i öron, höjd ca 23 och 32 cm
Bruksslitage
554112
2018-06-21