Steiff Nallebjörnar

Steiff Nallebjörnar
Steiff Nallebjörnar
Steiff Nallebjörnar
Steiff Nallebjörnar
Steiff Nallebjörnar
Steiff Nallebjörnar
Steiff Nallebjörnar
Steiff Nallebjörnar
Steiff Nallebjörnar
Steiff Nallebjörnar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEIFF NALLEBJÖRNAR, 2 st, ´´Original Teddybär´´ samt ´´Dicky´´, 1980-tal, i stoppad plysch, bruna och svarta ögon i glas, tassar med filt, rörliga ramar och huvud, knappar i öron, höjd ca 23 och 32 cm

Bruksslitage

554112

2018-06-21